Zaplatiť za zásielku je možné ihneď po objednaní on-line platobnou kartou,  alebo dobierkou pri prevzatí tovar, t.j. v hotovosti alebo kartou priamo kuriérovi.

 

  1. Dopravné náklady

Doručenie na adresu kuriérom GLS - poplatok 5 eur U kuriéra môžete platiť v hotovosti alebo kreditnou kartou. 

GLS odberné miesto poplatok 5 eur

GLS balíkomatpoplatok 5 eur

Náklady na doručenie sú rovnaké pre akékoľvek miesto na Slovensku.

 

 

  1. Doručenie zdarma:

Pri nákupe nad 50 eur je doručenie bezplatné. Cena nákupu = celková cena tovaru v košíku bez poplatkov. 

Pri objednávaní systém automaticky vypočíta náklady na doručenie.

V prípade poškodených zásielok podpíšte potvrdenie o prevzatí len vtedy, ak ste zásielku dôkladne skontrolovali, pretože po prevzatí už nemôžeme akceptovať reklamácie na závadu tovaru.  

 

  1. Doručenie / Lehota na prevzatie 

Objednávky sa zvyčajne odosielajú do 3 - 4 pracovných dní od dátumu objednania.

V istých prípadoch, napr. ak si objednáte väčší počet výrobkov, dodacia lehota sa môže predĺžiť približne na  6-8 pracovných dní, z toho dôvodu, že objednávka sa zhromažďuje z viacerých skladov.

Pre viac informácií nás kontaktujte e-mailovej adrese: zakaznickyservis@budmil.sk

 

Doručovateľská spoločnosť sa nezaväzuje informovať Vás telefonicky o presnom čase doručenia, preto Vám odporúčame, aby ste uviedli takú adresu doručenia, na ktorej budete zastihnuteľní počas pracovných hodín a v pracovných dňoch.

 

  1. Neúspešné doručenie

Ak náš doručovateľ nevie doručiť balík na zadanú adresu, zanechá Vám písomné oznámenie a pokúsi sa Vás kontaktovať. Potom sa pokúsime doručiť zásielku ešte dvakrát. Po troch neúspešných doručeniach spoločnosť budmil Zrt. vyhlási objednávku za neplatnú a zruší ju.

V tomto prípade si spoločnosť budmil Zrt. vyhradzuje právo realizovať objednávku v budúcnosti len platbou bankovým prevodom vopred.

 

  1. Platobné podmienky:

Platba na dobierku (v hotovosti alebo platobnou kartou priamo kuriérovi pri prevzatí)

Platba sa uskutočnuje kuriérovi počas prevzatia zásielky, čo môžete vykonať v hotovosti alebo platobnou kartou. *****

Platba dobierkou je spoplatnená sumou 2 eur!

 

  1. Platba platobnou kartou: 

Možnosť platby platobnou kartou poskytuje pre náš internetový obchod spoločnosť OTP Mobil Kft. prostredníctvom  systému s použitím protokolu SSL.

Pri platbe platobnou kartou budete presmerovaní na platobnú stránku OTP Mobil, takže platíte priamo na stránke banky, ktorá funguje podľa pravidiel a bezpečnostných štandardov medzinárodných spoločností platobných kariet, a nie na stránke internetového obchodu.

Nemáme žiadný prístup k Vašim údajom o karte, o účte, o číslu karty alebo o dátumu platnosti.

 

  1. Informácie pre zákazníkov o všeobecnej kartovej platbe OTP Mobil

V nasledujúcich prípadoch si vyhradzujeme právo spracovať budúce objednávky len s platbou vopred bankovým prevodom:

- ak zákazník neprevezme správne splnenú objednávku a GLS vráti zásielku na náklady internetového obchodu spoločnosti budmil Zrt;

- ak zákazník uplatní právo na odstúpenie od zmluvy niekoľkokrát v priebehu krátkeho obdobia (zneužitie nákupu).

V uvedených prípadoch, ak je platba vykonaná platobnou kartou, nevrátime sumu na Váš bankový účet, ale zrušíme pôvodnú transakciu.

Kupujúci daľej berie na vedomie, že spoločnosť budmil Zrt. , OTP Mobil odovzdá spoločnosti OTP Mobil Kft., ako spracovateľovi údajov tieto údaje: fakturačné meno, fakturačnú adresu a e-mailovú adresu.

Kupujúci daľej berie na vedomie, že nasledujúce osobné údaje uložené v https://budmil.eu databáze používateľov spoločnosti budmil Zrt. (1033 Budapest Szőlőkert köz 6.) ako správcu údajov budú prenesené spoločnosti OTP Mobil Kft. (1143 Budapest, Hungária körút 17-19.) ako spracovateľovi údajov. Správca údajov prenáša tieto údaje: fakturačné meno, fakturačnú adresu, e-mailovú adresu.

Povahu a účel spracovateľských činností vykonávaných spracovateľom údajov nájdete v oznámení o ochrane osobných údajov spoločnosti SimplePay, ktoré je k dispozícii na tomto odkaze.

Objednajte si u nás tovar, ak sa Vám nebude páčiť, pošlite ho späť alebo jednoducho požiadajte o výmenu! Váš výrobok vyzdvihne kuriér GLS, takže vrátenie je jednoduché, rýchle a bezpečné!